KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535133
nr 1353 5133
Oidentifierad konstnär. Signerad, Chartlottville, Tobago. Olja på pannå, 41x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:13:46
11/10 23:17:21
11/10 23:17:47